Kvalitní restaurační systém zvýší úroveň vaší restaurace

Jistě jste si v posledních letech v restauracích, kavárnách a barech všimli, že způsob objednávání se změnil. Už jsou pryč časy, kdy číšník chodil s bílými lístky, kde si značil všechny objednávky a teprve když oběhl dva – tři stoly zanesl objednávky do kuchyně nebo do baru, kde se připravovaly nápoje. Doba pokročila už iv této oblasti a v moderních provozech, které drží krok s dobou mají zaveden restaurační systém.

Co je to restaurační systém?

Restaurační systém a jeho obsluha
Pokladna k restauračnímu systému

Restaurační systém je zakoupený software, který si necháte nainstalovat ve vašem provozu. Máte jej nainstalován v kuchyni, na baru a také každý jeden číšník má tablet, do kterého zaznamenává všechny objednávky v jednoduchém a přehledném systému. Objednávka je hned po nahození do systému tam, kde má být – tedy personál v kuchyni může začít hned připravovat jídla a barmani mohou připravovat drinky, horké či studené nápoje. Jak vidíte, už jen časová úspora je v tomto případě značná a to nemluvíme o tom, že vašim číšníkům tak ušetříte kilometry, které by jinak musely nachodit. Vyhnete se také nedorozuměním v objednávkách, protože každou změnu nebo výjimku umí obsluhující personál zaznačit do systému. Restaurační systém má však i jiné důležité funkce – máte okamžitý a vždy aktuální přehled o vašich tržbách io skladu všech zásob a surovin, čili systém vás vždy upozorní, pokud je třeba něco objednat, ať už se jedná o suroviny do kuchyně nebo nápoje, káva , čaj nebo jiný sortiment, který ve své restauraci nabízíte.

Restaurační systém pro vás i pro vaše zákazníky

V restauračním systému máte i mnoho dalších funkcí, umíte si tam rozplánovat jednotlivé směny vašeho personálu, můžete si v něm vést věrnostní systém pro vaše zákazníky, kterým můžete nastavit konkrétní výši slev podle toho, kolik financí u vás utrácejí. Restaurační systém je systém, kterým si ve svém provozu nastolíte přehled a pořádek, což bude velkým přínosem pro vás jak pro majitele, tak pro personál a v neposlední řadě i pro vaše zákazníky, kteří toto jistě ocení a věřte tomu, že mnoho lidí vás bude navštěvovat. i právě proto, že máte zaveden tento systém. Pokud vás toto téma zaujalo, klikněte na stránku http://www.ikelp.cz/