Mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy

CZ PL EN

Aktuality

 • 9.7.2017 Recenze

  Po čtyřdenní pauze se v pátek a v sobotu uskutečnily poslední koncerty letošního hudebního festivalu Janáčkovy Hukvaldy. V pátek vystoupilo ve společenském sále Základní školy Leoše Janáčka Orbis Trio, závěrečný koncert patřil Filharmonii Bohuslava Martinů a violoncellistce Michaele Fukačové, která zahrála legendární violoncellový koncert Antonína Dvořáka.

 • 8.7.2017 Závěrečný koncert

  Těšíme se na Vás na dnešním koncertu, který se koná od 17:00 hodin v oboře na Hukvaldech.

 • 4.7.2017 Pozvánka na koncerty

  Hudební festival Janáčkovy Hukvaldy chystá poslední dva koncerty tohoto ročníku. V pátek zazní díla našich českých klasiků: Suk, Janáček, Smetana v podání Orbis Tria. Sobotní koncert bude zase patřit Michaela Fukačové, mimořádné violoncellistce a trojici Smetana – Janáček – Dvořák, kteří letošní hukvaldský festival uzavřou.

 • 2.7.2017 Změna konání koncertu!

  Dnešní koncert v 15 hodin se bude konat v koncertním sále ZŠ Leoše Janáčka. Mikrobusy budou jezdit od brány hukvaldské obory do základní školy.

Zobrazit archiv

Vážení festivaloví hosté, hudební přátelé,


děkujeme Vám za podporu a návštěvu koncertů během tohoto ročníku festivalu.

„Mám velkou radost, že návštěvníci odcházejí ze všech koncertů a představení nadšeni. Nabídka je letos velmi pestrá a každý si tak může najít to, co je jeho srdci nejbližší“. Říká Jaromír Javůrek, ředitel festivalu a k poslednímu víkendu dodává: „Věřím, že si milovníci komorní hudby v pátek přijdou poslechnout, jak hraje poklady české hudby komorní soubor Orbis trio. V koncertním sále ZŠ Leoše Janáčka si mohou návštěvníci vychutnat krásu hudby beze strachu z deště a větru a procházku oborou nechat na večer. Rozhodně bych si také nenechal ujít příležitost poslechnout si po delší době vynikající Michaelu Fukačovou, která v rámci závěrečného koncertu zahraje slavný Dvořákův cellový koncert.“

 

Těšíme se na Vás

 

Alena Lévová
předsedkyně
JANÁČKOVY HUKVALDY z.s.

Jaromír Javůrek
ředitel
MHF Janáčkovy Hukvaldy