Mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy

CZ PL EN

Fotogalerie


Závěrečný koncert


Komorní koncert české hudby


Rodinné odpoledne


Muzikál na lidovou notu


Varhanní koncert s hostem


Hudební nocturno


Houslový recitál 24.6.


Slavnostní zahájení a zahajovací koncert - 23. 6.


V. Hudeček


Danubius octet singers


Klavirní duo


Iva Bittová


MKS


Smetanovo trio


Baborak


G. Jílková


J.F. Šporcl


JKO


PSMU


Janáčkovo kvarteto


Závěrečný koncert: Elegantní provokace (Martina Bačová - housle, Alexandr Starý - klavír) - 21. 7. 2013


Leoš Janáček a Benjamin Britten v písních (Karel Košárek - klavír, Roman Janál - baryton) - 20. 7. 2013


Koncert pro housle a klavír (Sophia Jaffé - housle/Německo; Björn Lehmann - klavír /Německo) - 19. 7. 2013


Koncert pedagogů a žáků dvou zemí (Irena Bezdičková, Maria Grazia Bellocchio, Katia Vendrame, Filippo Gorini) - 18. 7. 2013


Aah (Yolla Khalifé - Libanon/Francie, Al Makedonia - Makedonie) - 13. 7. 2013


Ziriab: Traditional Arabic Love Songs (Ziriab - Sýrie, Libanon) - 13. 7. 2013


Frýdek Místek


Noční Hukvaldy


Koncert pro soprán, cembalo a klavír (Pavla Čichoňová - soprán, Alena Hönigová - cembalo, klavír) - 12. 7. 2013


Koncert pro čtyři ruce (Jan Michiels a Inge Spinette - Belgie) - 6.7.2013


Umberto Giordano: Fedora (Státní opera Banská Bystrica - Slovensko) - 5. 7. 2013


Sinfonietta (Quasars Ensemble - Slovensko) - 4. 7. 2013


Pocta Leoši Janáčkovi (Martina Bačová, Matěj Arendárik, Marco Čaňo a Jan Fišar) - 3.7.2013


Koncert pro varhany, hoboj a anglický roh - 30. 6. 2013.


Šumařovo dítě - 29. 6. 2013


Kde žije nevyzpívaná krása - 28. 6. 2013


Diagnóza - Těšínské divadlo Český Těšín - 23.6.2013


Od baroka po Beatles - Janáčkův komorní orchestr - 23. 6. 2013


Zahajovací koncert - Pavel Haas Quartet - 22. 6. 2013


Hudební skvosty - Filharmonie Brno - 22. 6. 2013


Liška Bystrouška - Divadlo loutek Ostrava - 21. 6. 2013


Labutí sen o duši - 15.6.2013


Hukvaldy


22. 7. - Klavírní recital /Karel Košárek - klavír/ - společenský sál hotelu Hukvaldy (změna původního programu)


21. 7. - Dolcissima /Kateřina Chroboková - varhany/ - kostel sv. Mikuláše, Rychaltice


15. 7. - Hudba evropské renesance /Krumlovští pištci - umělecká vedoucí Renata Pyšíková, soubor historických tanců z třeboňského zámku Campanello - umělecká vedoucí Dana Hyndráková/, nádboří Pod lipou, zámek Frýdek-Místek.


14. 7. - Janáčkovské variace /Iva Biottová a Moravskoslezské komorní sdružení/, motta hradu Hukvaldy.


13. 7. - Koncertu studentů klavírní třídy prof. Marie Grazie Bellocchio z konzervatoře G. Donzizettiho v Bergamu /Katia Vendrame a Filippo Gorini - klavír/, rytířský sál zámku ve Frýdku-Místku.


8. 7. - Rychlý tanec /Musica Bohemica, Jaroslav Krček - umělecký vedoucí/ - nádvoří Pod lipou a rytířský sál, zámek Frýdek-Místek


8. 7. - Rapsodie v modrém pokoji /Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Karel Košárek - klavír/ - letní amfiteátr, Hukvaldy


7. 7. - Koncert pro violoncella a smyčce / Michaela Fukačová a Jan Fišer - violoncella, Janáčkův komorní orchestr, Jakub Černohorský - umělecký vedoucí/ - kostel sv. Mikuláše, Rychaltice


6. 7. - Klavírní skvosty /Juliette Granier - klavír/ - rytířský sál, zámek Frýdek-Místek


6. 7. - Giuseppe Verdi: Simone Boccanegra /Státní opera Banská Bystrica/ - letní amfiteátr, Hukvaldy


5. 7. - Slovanské dědictví /Velcí donští Kozáci/ - letní amfiteátr, Hukvaldy


3. 7. - Pocta Leoši Janáčkovi: Leoš Janáček v písních a milostné korespondenci / Moravský komorní sbor Mžik - hotel Hukvaldy


2. 7. - Zahájení výstavy Mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy ve fotografiích Františka Řezníčka, Svatopluka Léva a Wernera Ullmanna/ - foyer Nové radnice v Ostravě


1. 7. - Čtvero ročních období /sólisté baletu Národního divadla moravskoslezského, Musica Opavia, Alžběta Falcníková - sólo housle/ - motta hradu Hukvaldy


30. 6. - A. Jirásek, Z. Barták, E. Krečmar: Lucerna /Těšínské divadlo Český Těšín/ - letní amfiteátr, Hukvaldy


30. 6. - Recital pro klavír a violoncello /Carl Petersson - klavír, Estera Rajnicka - viloncello/ - rytířský sál, zámek Frýdek-Místek


29. 6. - Kytarové črty /Trio Nété - Anna Slezáková, Duši Burmeč, Vlastimil Flajšingr - kytara/ - motta hradu Hukvaldy


28. 6. - Meditace na Staročeský chorál Svatý Václava /Zemlinského kvarteto a Igor Františák - klarinet/ - kostel sv. Mikuláše, Rychaltice


24. 6. - Lašské tance a Slovanské tance /Janáčkova filharmonie Ostrava, Ewald Danel - dirigent / - letní amfiteátr, Hukvaldy


23. 6. - Janáčkiana /Emil Viklický - klavír, Cyril Zeleňák - bicí, Josef Fečo - kontrabas/ - letní amfiteátr, Hukvaldy


23. 6. - Zahajovací koncert: Zápisník zmizelého /Martin Kasík - klavír, Josef Zedník - tenor, Barbora Polášková - mezzosoprán/ - hotel Hukvaldy


21. 6. - Prolog: Vzpomínka na Alexandra Babraje /Eva Dřízgová-Jirušová - soprán, Michal Bárta - klavír/ - Sanatoria Klimkovice


Janáček a Luhačovice


Ročník 2011, 10.7., LUIGI BOCCHERINI: STABAT MATER


Ročník 2011, 6.7.,Filharmonie Bohuslava Martinů


Ročník 2011, 6.7., Inez Tuschnerová


Ročník 2011, 5.7., Pohádka pro viloncello a klavír


Ročník 2011, 4.7., Operní skvosty


Ročník 2011, 3.7., Putovali Hudci


Ročník 2011, 2.7. Panova flétna a cimbál


Ročník 2011, 1.7., Irvin Venyš a Martin Kasík


Ročník 2011, 24.6., Po zarostlém chodníčku


Ročník 2011, 26.6., Sandor Mester


Ročník 2011, 25.6., Nabucco


Ročník 2011, 25.6., zahájení festivalu


Ročník 2011, 24.6., Lenka Filipová


Ročník 2010, 25.7., V.K.Ustinovskij (Rusko), škola


Ročník 2010, 24.7.2010, SUTTON YOUTH CONCERT (UK)


Ročník 2010, 18.7., ARIE A PÍSNĚ, škola


Ročník 2010, 17.7.,YOUNG JANACEK CHAMBER PHILHARMO


Ročník 2010, 17.7., Indická poezie, kaple hrad


Ročník 2010, 10.7., Valašský vojvoda, motta


Ročník 2010, 10.7., KRŮTŇAVA, amfiteátr


Ročník 2010, 6.7., Brabec, Hůlka, sál škola


Ročník 2010, 3.7., Lucie Bílá, nádvoří hradu


Ročník 2010, 3.7., Komedie omylů, amfiteátr


Ročník 2010, 2.7., památník LJ, k výročí narození


Ročník 2010, 2.7. Janáčkova filharmonie, amfiteátr


Ročník 2010, 27.6. , Figarova svatba, amfiteátr


Ročník 2010, 27.6., koncert laureátů, motta hradu


Ročník 2010, 26.6.2010, amfiteátr REQUIEM


Ročník 2010, 26.6.2010, zahájení motta


Ročník 2010 25.6.2010 Těšínské divadlo


Ročník 2010 20.6.2010, mps-janackovyhukvaldy.wz.cz


Ročník 2010 19.6.2010, mps-janackovyhukvaldy.wz.cz


Ročník 2009 Hlubina


Ročník 2009 Harfa Rychaltice kostel


Ročník 2009 Marcel Khalifé


Ročník 2009 Arabská poezie


Ročník 2009 Vernisáž Khalila Baalbakiho (vlastní fotografie)


Ročník 2009 Vernisáž Khalila Baalbakiho


Ročník 2009 Sukův komorní orchestr


Ročník 2009 Carmen & Flamenco


Ročník 2009 Koncert tří tenorů


Ročník 2009 Zahájení Jaroslav Svěcený


Ročník 2008 - Petr Dvorský


Ročník 2008 - Pražská komorní filharmonie


Ročník 2008 - Lyra da Camera + A.Strejček


Ročník 2008 - Hradišťan


Ročník 2008 - Janáčkův komorní orchestr Ova


Ročník 2008 - Voctail - klasický jazz


Ročník 2008 - L.Janáček Zápisník zmizelého


Ročník 2008 - Janáčkova filharmonie Ostrava


Ročník 2008 - II Cavaliero Errante


Ročník 2008 - G.Verdi Trubadúr


Ročník 2008 - L.Fedorová & L.Kaucká, J.Fišar


Ročník 2008 - Těšínské niebo


Ročník 2008 - Ej lásko, lásko


Ročník 2008 - Káťa Kabanová


Ročník 2008 - Kubínovo kvarteto


Ročník 2008 - Zahájení MHF JH


Ročník 2007


Ročník 2006


Ročník 2004


Ročník 2003


Ročník 2002


Ročník 2001


Ročník 2000


Ročník 1999


Ročník 1998


Ročník 1997


Ročník 1996


Ročník 1995


Ročník 1994


Zahajovací koncert: Camerata Janáček, Pavla Flámová, Martina Bačová


Hradišťan + Jiří Pavlica, CM Pramínky


Operní studio fakulty umění Ostravské univerzity - Příhody lišky Bystroušky


Komorní koncert: Kubinovo kvarteto + Miroslav Beinhauer, Eva Dřízgová + Lukáš Poledna a další: V. Čížek, S. Jungmanová, L. Jakubcová, N. Flórová a H. Veselá